Шановні фанати «Дружби»!

0_7891f_7b383bed_orig

До початку літа залишилося…(Перша зміна).

Як і минулих років у нашому комплексі на вас чекають здобутки та оновлення.

В кожному спальному корпусі поміняно столи у холах, придбано м’які меблі ,коврові доріжки і встановлено додаткові розетки.  Закуплено покривала і ковдри.

На території «Дружби» поміняно всі перила на ковані. Перебудовано підпираючу стіну біля великої площадки,  проведено реконструкцію більшості сходів, які ведуть до корпусів.

Планується до літа купити ще один батут та настільний міні-більярд…

Вжито ще більше заходів для протипожежної безпеки.

Звичайно оновиться культмасова і спортивна програми.

Спілкуючись з представниками підприємств і організацій, адміністрація комплексу в черговий раз бачить і чує ту ж саму «штучну» проблему: більшість з вас чомусь знову хоче їхати на другу, третю чи четверту зміни. Минулі два літа показали, що погода була в червні кращою, ніж в липні чи серпні, а програма – приблизно однакова на кожній зміні. Всі відпочиваючі, на першій зміні, жили в спальних кімнатах по четверо – п’ятеро, а не по шестеро. Чи не краще приїхати в «Дружбу» відразу після важкого навчального року? Кому необхідна буде довідка для школи про проходження практики, адміністрація ЛОК її випише.

Вартість однієї путівки: 18 днів х 406.00 грн. = 7308.00 грн. Більшість підприємств і організацій підтвердили подальшу співпрацю з ЛОК «Дружба» і на це літо. Тобто батьки будуть оплачувати всього 10 або 30 % вартості путівки (тобто 730 або 2192грн.). Ціна путівки цього року зросла всього на 25%, хоча ціни на більшість товарів та послуг за рік значно збільшилися. Зарплату працівникам підвищили на 25%. Наша ціна путівки не є найвищою як в області так і по Україні, хоча ми, згідно атестації, займаємо перше місце на Івано-Франківщині та одне з призових місць в Україні, а також нам присвоєно вищу категорію. Калькуляція вартості путівки і графік заїздів (змін) розміщені на нашому сайті.

ЛОК «Дружба» працює на орендній основі (тобто на самофінансуванні), не маючи жодної допомоги та пільг як від  держави так і від місцевої влади, при тому сплачуючи всі податки на загальних підставах і орендну плату НГВУ «Долинанафтогаз.»

Звичайно, в українських реаліях і в “Дружбі” є свої проблеми і труднощі, які багато в чому від нас не залежать і їх не просто вирішити, але ми намагаємося це зробити (більш конкретніше це висвітлено на нашому сайті в розділі “Інформація”).

Свої пропозиції, побажання та зауваження (реальні з яких завжди враховуються в нашій роботі) ви маєте можливість написати на нашому сайті в розділі Відгуки, на  електронну пошту (info@druzba.com.ua)  або дзвоніть по телефону (095 76 38 364).

До скорої зустрічі!