Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки: пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті чи на офіційній сторінці у Facebook.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Анонімні пропозиції, побажання, зауваження не беруться до уваги. Розглядаються тільки ті відгуки, в яких вказано ім‘я, прізвище, номер телефону та адреса.

(Закон України Про звернення громадян Ст. 8, п. 2.)
Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Дитячий лікувально-оздоровчий комплекс "Дружба"
Середній рейтинг:  
 85 reviews
від Камілла

Здравствуйте я бы хотела спросить будут ли заезды в 2021 году ??????

Плануємо. Готуємося...

від Максим Берегуляк

Все ОК.Не всі обіцянки виконані:вожатого не облили водою!

від БУНТ

#хочемовдружбу❤️

від .....

Табір дуже хороший: вожаті добрі, харчування супер👍, розваги дуже цікаві і взагалі все чудово. Та все ж є один мінус. Дітям не вистачає часу на особисті справи. Звичайно я знаю, що у таборі є "Тихий час"- так це мабуть називається. Та добре було якби давали трішки більше часу перед ранішньою зарядкою. Діти мають застелити ліжка, переодягтися, зробити водні процедури і т. к. І на це все приблизно 30хв. +/-.Особисто я ледве встигала заплести волосся (у більшості випадків ходила з низьким хвостиком). Я вже мовчу про нанесення косметики. Дуже хотілося б, щоб це виправили. А загалом дуже сподобалося 💓. Цього року поїду ще раз.☺

від Настя Григорчук

чи буде у 2020 році заїзди

від Христина

Напишіть будь-ласка ціни на заїзд 2029 року

від Шиліна Олена

Хочу подякувати медичному персоналу Дружби, цього року ми були на зборах по карате, деякі діти хворіли, але завдяки професіоналізму Лисицького Богдана Івановича, Лисичької Тетяни Сегіївни, Піцур Зени Романівна всі дітлахи через день, максимум два повертались до тренувань. Дякую від всіх батьків.

від Вікторія

Коли виде промо ролик літа 2019?

від Владислав Панасенко

Дуже прошу при вході в актовий зал поставити кулер з водою. Бо коли виходиш з дискотеки, то дуже хочеться пити, а під час дискотеки вже не дозволяють іти в корпус і гуляти по території. Дякую за розуміння

На початку наступного літа планується встановити кулер з водою біля актової зали.

від Едуард

Як називаеться ранкова пісня?

Вставай прокидайся, день твій настав...

Page 1 of 9:
«
 
 
1
2
3
 
»