Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки: пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті чи на офіційній сторінці у Facebook.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Анонімні пропозиції, побажання, зауваження не беруться до уваги. Розглядаються тільки ті відгуки, в яких вказано ім‘я, прізвище, номер телефону та адреса.

(Закон України Про звернення громадян Ст. 8, п. 2.)
Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Дитячий лікувально-оздоровчий комплекс "Дружба"
Середній рейтинг:  
 95 reviews
від Diana

Найкращий табір, назавжди залишились хороші спогади,скучила ♥️♥️

Місце щасливих людей

від Тетяна

Їхали в табір перший раз і ще на далеку відстань, але усе пройшло на Відмінно! Ще не закінчилася зміна, а прохання на наступний рік вже поступило! До зустрічі у наступному році!

від Іванна

ЛОК " Дружба", ви найкращі!!! Мої діти в друге оздоровлювалися в вашому таборі.Приїхали дуже задоволені і з нетерпінням чекають наступного року,щоб знову завітати до ВАС.Щиро дякуємо!

від Oksana

Діти два рази їздили у Ваш табір, і до сьогодні з теплом згадують цей час. Це було найкращий час у «Дружбі». Чудові вчителі , прекрасні програми . Все ідеально ! Дякую Вам!!! Наступного літа знову приїдуть!

від Oksana

Повертаючись додому з 4 -тої зміни ,моя дочка запитала чи на наступний рік вона знову поїде в Дружбу- звичайно.До зустрічі ви найкращі, дякую, що робите наших дітей щасливими

від Таня

Вже шостий раз переконуююсь, що “Дружба” це не просто табір. Це місце, в яке хочеться повертатись знову і знову. Дякуємо за організацію та турботу про здоров'я наших діточок!

від Олена

"ДРУЖБА" ви найкращі!!! Цього року синочок поїхав на 5 зміну ( а не як завжди на 3) і вуаля вона ні чим не гірша і не краща за інші. Є багато розваг, різні екскурсії, плавання в басейні а ще дискотеки. Син дуже задоволений, тепер з новими силами до школи. Тож всі зміни в "Дружбі" однакові. Велике спасибі за відпочинок!!!

від Володимир Герасимчук

3-тя зміна 2021 року, група 1 та 7, діти задоволені, все ОК.

від Інна панчук

Надзвичайно вдячна за організацію відпочинку моїх дітей в 2021 році в таборі дружба.Все було на високому рівні,розваги, харчування.Діти вже тиждень вдома,то дуже сумують .На наступний рік обов'язково до Вас знову приїдуть

від Библів Анастасія

Хочу висловити подяку табору.... Ви просто супер.. Чекаю з нетерпінням наступної зустрічі.... Дякую всім Вам....

Page 1 of 10:
«
 
 
1
2
3
 
»