Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки: пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті чи на офіційній сторінці у Facebook.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Анонімні пропозиції, побажання, зауваження не беруться до уваги. Розглядаються тільки ті відгуки, в яких вказано ім‘я, прізвище, номер телефону та адреса.

(Закон України Про звернення громадян Ст. 8, п. 2.)
Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Середній рейтинг:  
 77 reviews
від Едуард

Як називаеться ранкова пісня?

від Світлана Школа

Від імені Горенської сільської ради та себе особисто хочу подякувати адміністрації ЛОК"Дружба",вожатим,працівникам комплексу за незабутній,чудовий відпочинок та позитивні емоції наших дітей. Щира вам подяка,натхнення та процвітання ЛОК"Дружба".Ви найкращі!!!

від Кабанчик недорізаний

Чудовий табір! Все на найвищому рівню!

від Наталка

3 зміна 2019. Відчутні стали зміни в побутових речах. Радує що адміністрація прислухається до побажань відпочиваючих. Проблему і з зарядкою телефонів блискуче вирішено. І тепер телефони заряджається в кімнаті. Щодо харчування -- тут все на висоті. Масові заходи вітаються. Вожатим безмежно вдячні за їх роботу і любов до дітей (6 і 8 група.) Адже діти стають на ці 18 днів їхніми, з різними характерами і підходами, і до кожного вожаті шукають особливий ключик розуміння і сприйняття. Це місце куди хочеться повертатися знов і знов.

від Хтось

Коли третя група піде за комп'ютери ?????

від Вікторія

Все дуже сподобалось. І тут не вперше.Побачила відгук що Валентина Василівна б'є лінійкою. Так от скажу що це неправда. Це ніби образ в який діти вірить ніби це правда. Вона дуже добра і завжди поможе, порадить. А якщо ви собі напридумували, то це ваші проблеми. Вона насправді не б'є і дуже класна вожата. P.s - ми вас любимо! Адміністрація, дякую за чудесний табір

від Олег

Чи можна приїхати на зміну відпочиваючим в 17 років???

від Ірина

Моя дівчинка 12 років перший раз була у таборі 2 заїзд 4 група,сподобалося,хоче знову,навіть вже готова їхати😃

від Галина

Цього року в "Дружбі" дитина відпочивала вперше. Взагальному дитині все сподобалося, перший раз, вражень багато. Але нам дуже не сподобався останній день - день виселення. Дітей підняли в 7.00 (якщо зазвичай о 8.30). Не знаю, як всі діти за півгодини встигли помитися, скласти валізи і розібрати постіль, але в 7.30 дитина подзвонила з питанням: коли ви по мене приїдете, бо ми вже на вулиці з валізами і чекаємо невідомо на що. Коли ми приїхали діти стояли перед корпусом. На наше питання, чому діти на вже вулиці, якщо останній день оплачений як повноцінний день відпочинку, нам сказали, що зараз їх поведуть на сніданок (зараз - це в 9.30, тобто дві години чекати перед корпусом біля сумок). Я вважаю, що в день виселеня діти мали повне право знаходитися в кімнатах, відпочивати на своїх ліжках, повноцінно харчуватися, спокійно збирати речі і чекати коли по них приїдуть батьки, адже забирають дітей протягом дня: когось рано, когось в обід, а може когось і в кінці дня (бо ніхто не казав, що потрібно забирати в 8.00). Не знаю, що робили ті діти, по яких приїхали десь після обіду, бо ми поїхали додому (так розумію, що стояли посеред двору табору біля валізи і чекали...). Яка необхідність таких дій, якщо наступна зміна мала заселятись аж через день? Нехай дирекція закладу прокоментує, чому дітей виставили за двері в пів восьмій годині ранку, бо ми не почули ні пояснень, ні вибачень.

від Володимир

2-ий заїзд, 2 група. Моя дочка дуже всім задоволена!!! Дякує всім і вже просить путівку на наступний рік.

Page 1 of 8:
«
 
 
1
2
3
 
»