Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки: пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті чи на офіційній сторінці у Facebook.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Анонімні пропозиції, побажання, зауваження не беруться до уваги. Розглядаються тільки ті відгуки, в яких вказано ім‘я, прізвище, номер телефону та адреса.

(Закон України Про звернення громадян Ст. 8, п. 2.)
Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Середній рейтинг:  
 79 reviews
від Шиліна Олена

Хочу подякувати медичному персоналу Дружби, цього року ми були на зборах по карате, деякі діти хворіли, але завдяки професіоналізму Лисицького Богдана Івановича, Лисичької Тетяни Сегіївни, Піцур Зени Романівна всі дітлахи через день, максимум два повертались до тренувань. Дякую від всіх батьків.

від Вікторія

Коли виде промо ролик літа 2019?

від Владислав Панасенко

Дуже прошу при вході в актовий зал поставити кулер з водою. Бо коли виходиш з дискотеки, то дуже хочеться пити, а під час дискотеки вже не дозволяють іти в корпус і гуляти по території. Дякую за розуміння

На початку наступного літа планується встановити кулер з водою біля актової зали.

від Едуард

Як називаеться ранкова пісня?

Вставай прокидайся, день твій настав...

від Світлана Школа

Від імені Горенської сільської ради та себе особисто хочу подякувати адміністрації ЛОК"Дружба",вожатим,працівникам комплексу за незабутній,чудовий відпочинок та позитивні емоції наших дітей. Щира вам подяка,натхнення та процвітання ЛОК"Дружба".Ви найкращі!!!

від Кабанчик недорізаний

Чудовий табір! Все на найвищому рівню!

від Наталка

3 зміна 2019. Відчутні стали зміни в побутових речах. Радує що адміністрація прислухається до побажань відпочиваючих. Проблему і з зарядкою телефонів блискуче вирішено. І тепер телефони заряджається в кімнаті. Щодо харчування -- тут все на висоті. Масові заходи вітаються. Вожатим безмежно вдячні за їх роботу і любов до дітей (6 і 8 група.) Адже діти стають на ці 18 днів їхніми, з різними характерами і підходами, і до кожного вожаті шукають особливий ключик розуміння і сприйняття. Це місце куди хочеться повертатися знов і знов.

від Хтось

Коли третя група піде за комп'ютери ?????

від Вікторія

Все дуже сподобалось. І тут не вперше.Побачила відгук що Валентина Василівна б'є лінійкою. Так от скажу що це неправда. Це ніби образ в який діти вірить ніби це правда. Вона дуже добра і завжди поможе, порадить. А якщо ви собі напридумували, то це ваші проблеми. Вона насправді не б'є і дуже класна вожата. P.s - ми вас любимо! Адміністрація, дякую за чудесний табір

від Олег

Чи можна приїхати на зміну відпочиваючим в 17 років???

Page 1 of 8:
«
 
 
1
2
3
 
»