Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки: пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Середній рейтинг:  
 51 reviews
від Хороша спроба, СБУ

Кажуть, що якщо написати сюди, то проблеми в ЛОК можуть вирішити. Так от, уже другий день інтернету немає, хоть і про це повідомлялось на сайті. Сподіваюсь, що цю траблу в найближчому часі це виправлять. Дякую.
Ps// 1 група, 1 корпус
//

від Оля

Дуже гарний табір, багато разів відпочивала тут, в майбутньому хочу і побувати у ролі вожатого. Тільки не розумію, чому вихователів, які відмінно працюють міняють на гірших??

від Аня

Найкращий табір, найкращ четверта зміна, Соломія Романівна я вас люблю, ви найкращий вихователь з усіх які в мене були

від Аліна

У таборі "Дружба" дуже гарно,а особливо вожаті,сьогодні приїхала додому,але вже засучила за цими емоціями,вожатими.І в цьому таборі дуже смачна їжа.🍝Ч з нетерпінням чекаю наступного року,зоб знову повернутись у "Дружбу"❤

від Ірина

Доброго вечора,скажіть,будь ласка,якщо дитина не прививалась по віку,має 1 прививку з роддому,дальше відмова,чи має можливість вона відвідати ваш табір? Стан здоров'я відмінний в контакті з інф.хворими не була.

від Христина

Мені дуже сподобалася цей табір надіюся на другий рік теж сюди приїду. Мені усе сподобалося смачно годують і дуже хороші важаті які піклуються про дітей особливо виділа важатих 1 зміни 2018р Марію Романівна, Анна Степанівна а також найкращий важатий Ярослав Едуардович. Одне тільки не сподобалося це кафе а так все задовольнило.

від андрій

Коли працює кафе?

від Анна

ЧОМУ З ДІТЬМИ НА ЕКСКУРСІЇ НЕ ЇЗДИТЬ ЛІКАР? Тим паче на такі екскурсії, як аквапарк?

від Ігор

Окрему вдячність хочеться написати виховательці 2 групи Вікторії Романівній! В ситуації, коли від укусу ноги в моєї дочки розрухла нога і вона не могла стати на ногу , Вікторія Романівна навіть в 4 ночі була на зв’язку і змогла зробити все для того, щоб я і моя дочка були спокійними! Вихователька завжди знала, де моя дитина, завжди йшла на контакт! Приємно здивований тим, що у вас працюють такі кваліфіковані люди, як Вікторія Романівна!
Побажання: посприяти якось тому, щоб в кімнатах не було комарів

від Таня Царук

5 група 3 зміна. Син був у таборі вперше. Враження дуже гарні! Вожаті суперові- Дарина Вікторівна😘, Ольга Ігорівна😘, Андрій Григорович😘 і Максим Андрійович😘. Мені дуже сподобалось їхнє ставлення до дітей).Годують дітей дуже смачно. Взагалі усім рекомендую цей табір !!! Наступного року обов'язково привезу до вас свого сина . Ви молодці!!! Так тримати!!!

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»