Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки: пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті чи на офіційній сторінці у Facebook.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Середній рейтинг:  
 59 reviews
від 🙂

Дуже хороший табір,якщо дотримуватися правел десцепліни,і слухати вожатих то можно добре відпочити.Мінусів ніби немає,але хотілося б смачнішу піцу в їдальні.

від Яна

Гарем дякую вам за цю чудову зміну всіх вас люблю вас

від юрій

табір дуже класний адміни супер
вожаті тоже
був перший раз тому
хочу поїхати ще багато-багато раз

від Андрій

Доброго дня.Насправді табір бомбезний,дитина в захваті нехоче їхати додому.Вихователі,адміни,дирекція ВИ найкращі.наступного сезону обовязково будемо у Вас.Хотілось би більше фото і відео на сайті від фотографа.

від Коля

Чому в різні заїзди по різному залучаються діти до розважальних програм? Чим гірші у перших трьох заїздах діти від 4 і 5? На 3 заїзді не було ні казкаря, ні силачів, ні пожежної машини, ні про профеї нічого такого не було???!!! Гроші всі платять однаково . Навіть освітлення подій в таборі в мережі почалось з 4 заїзду. То що виходить... на 5 заїзд приїзжати щоб відпочинок запам'ятати

Програма оздоровлення та відпочинку на кожній зміні майже однакова. Центр зайнятості, пожежна служба самі пропонують свої заходи, і відповідно вони можуть бути на різних змінах. Якщо Вам здалося що більш насичена програма на п’ятій зміні, то ми будемо раді, щоб побільше дітей приїжджало на цю зміну.

від Марія

Табір непоганий,якби не одне велике але:де охорона?Ворота навстіж,скільки не приїжджали до дітей.Ніхто і не спитав,хто ти і що робиш.Мало часу на гігієну,менші діти взагалі не миються,бо їх кудись женуть.І що робит дітям,які не ходять на дискотеку,а в корпус їх не пускають?

Добрий день, думаємо, що буде не зовсім зручно, коли при вході у всіх відвідувачів будуть перевіряти паспорти. На території завжди перебуває адміністрація та інші педагогічні працівники, які виганяють з "Дружби" посторонніх неповнолітніх, цілодобово ведеться відеоспостереження.
На гігієну в т.ч. на прийняття душу виділяється: з ранку 30 хв., після обіду 2 год., і перед сном 30 хв.
Після вечері у дітей є аж кілька виборів, а саме: дискотека, відеозала, спортивно тренажерна ігрова зала, спортивні майданчики, відпочинок на природі, вільний час. Протягом цього часу ми не дозволяємо перебувати у спальних корпусах, бо саме в цей час є велика ймовірність крадіжок мобільних телефонів, грошей чи інших цінних речей. Частина вихователів знаходяться на території і слідкують за всіма дітьми, в корпусах залишаються чергові вихователі, які пускають їх при необхідності.

від Анна

Доброго дня. Звертаюсь до керівництва та вожатих табору. 5 зміна, погода вже явно осіння, а в дітей тоненькі ковдри і відкриті двері у кімнатах в коридор з метою контролю цілу ніч. А до того ще й перший поверх. Діти мерзнуть, не зважаючи на те, що одягають на ніч всі теплі речі, які мають (мова йде про 4 корпус). Будь ласка, виділіть їм нормальні ковдри. І чи є потреба тримати цілу ніч відкриті двері в коридор? Сподіваюсь на Ваше розуміння.

Добрий день, у кімнатах не відкриті двері, а тільки привідкриті. це робиться з метою контрою за дітьми після відбою і лише 30 хв. Вже коли діти засинають, двері вихователі закривають повністю, а діти, відповідно, це не бачать бо вже сплять.

Щодо "осінньої погоди" (вдень +26-+28, вночі+16-+18 https://sinoptik.ua/ ) то ми сьогодні, обов’язково, пройдемся, перепитаємо діток і кому потрібно дамо додаткове одіяло.

від Лілія

Була у 5 групі 4 зміна. Дуже сподобалося була перший раз враження просто немає меж. На наступний рік також хочу їхати.

від Хороша спроба, СБУ

Кажуть, що якщо написати сюди, то проблеми в ЛОК можуть вирішити. Так от, уже другий день інтернету немає, хоть і про це повідомлялось на сайті. Сподіваюсь, що цю траблу в найближчому часі це виправлять. Дякую.
Ps// 1 група, 1 корпус
//

від Оля

Дуже гарний табір, багато разів відпочивала тут, в майбутньому хочу і побувати у ролі вожатого. Тільки не розумію, чому вихователів, які відмінно працюють міняють на гірших??

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»