Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки: пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті чи на офіційній сторінці у Facebook.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Середній рейтинг:  
 65 reviews
від SOFIA

Загалом табір класний.1 зміна 2019 року 2 група це було класно.Дякую вожатим за цю зміну.Але у мене є одне прохання для табору чи можна людям які мають чергувати у їдальні їсти першими ніж молодші групи.Якщо це можливо то зробіть будь ласка так.

від Олександр

Діти дуже задоволені

від Ліля

Чудовий табір . Всім рекомендую , батьки , які сумніваються чи вести свою дитину туди . Я вам скажу без роздумів , що так!!! Я поїхала , коли мені було ще 9 років - це було вперше . І вже 4 роки поспіль повертаюся туди . Надіюся цього року поїду знову . Табір '' Дружба'' дає багато позитивних емоцій , класних друзів ...

від ы

ОЛЕНА уже зробили почитайте новини лок дружби там все ліпше описано

від Олена

Будь ласка, зробіть старшим групам розетки у кімнатах,ми не діти, пальці туди пхати не будемо. Так ж практичніше, набагато, тому що сидіти і чекати у холі, коли заряжається телефон, заберає багато часу, який ми б могли витратити на розваги👌🏻, а так , то все чудово, особливо адміни, ви неймовірні

від Андрій

чи будуть в кімнатах USB зарадки?

від 🙂

Дуже хороший табір,якщо дотримуватися правел десцепліни,і слухати вожатих то можно добре відпочити.Мінусів ніби немає,але хотілося б смачнішу піцу в їдальні.

від Яна

Гарем дякую вам за цю чудову зміну всіх вас люблю вас

від юрій

табір дуже класний адміни супер
вожаті тоже
був перший раз тому
хочу поїхати ще багато-багато раз

від Андрій

Доброго дня.Насправді табір бомбезний,дитина в захваті нехоче їхати додому.Вихователі,адміни,дирекція ВИ найкращі.наступного сезону обовязково будемо у Вас.Хотілось би більше фото і відео на сайті від фотографа.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»