Відгуки

Шановні батьки і діти!

Оскільки відгуки в соціальній мережі “ВКонтакті” про ЛОК “Дружба” заблоковано, пропонуємо Вам свої відгуки, пропозиції, побажання, зауваження писати на нашому сайті.

Реальні, розумні і правдиві пропозиції, побажання і зауваження, ми врахуємо у нашій подальшій роботі.

Дякуємо!

Надіслати відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відмінити

Створіть власний відгук

Середній рейтинг:  
 16 reviews
від Галина

Чудовий табір, донька дуже задоволена і виявила бажання побувати у Вас на наступний рік. Лише сумно, що спогадів мало, так як фото обіцяли вихователі, проте не надіслали. По можливості надішліть трохи фото, щоб ми, батьки, бачили як проводили час наші діти. Донька була у 7 групі 4 -ї зміни. моя скринька galinastecksv@ukr.net Дякую!

від Маркіян

Коли приїхав в табір Дружба Яви і коли Хотів до хати до хати приїхати то коли я зрозумів як іноземна загатті шостої групи то я від них не хотів поїхати Дота крутить табір Маркіян Данилюк Олег

від Остап

Тцьоцю я на курорті!!!5група 4 зміна 2017

від Остап

Цей табір найкращий дуже сподобалось 4 зміна 5 група ви найкращі.(пише Остап адмін):)

від Вероніка

Дуже сильно люблю цей табір...В мене пов*язані із ним лише хороші спогади...Дискотеки,смачна їжа в їдальні,веселі та цікаві конкурси,багато нових друзів...Цей список можна продовжувати ще довго.Я не знайшла у Дружбі жодного мінусу,серйозно..Тут я можу розкрити свої таланти і просто відпочити.Люблю ЛОК Дружбу безмежно...Адміни круті,вожаті також..4 зміна,4 група...люблю вас..також люблю 3 групу)))

від Христина

Дуже прикольний табір. Сподобальсь всі заходи та дискотеки. Рекомендую всім. Найкраща 4 зміна 5 група. Ваша касічка❤❤❤

від Ilonka

класно

від Христя

Дуже класний табір я хочу ще до нього поїхати я тільки приїхали з 4 зміни 5 група Люблю вас.

від бандіти 7 група

я люблю цей табір він найкрашщий дуже класно хочу ще ,чекаю наступного року буду завжди йхати хочу подякувати вихователями і адмінам і деректору!! дякую !!=)

від Максим

Погано нераджу їхати туди ставлення мад сестри до "державників" дуже погане дитина майже жива її кликали вона прийшла тільки за 5 хвилин нераджу туда їхати!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»