Збережи життя солдату

У лікувально-оздоровчому комплексі «Дружба» 10 серпня відбулася патріотична акція «Збережи життя солдату». Почесними гостями були бійці Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» першої окремої штурмової роти. Четверо хоробрих чоловіків порадували своїм приїздом більше трьохсот дітей,що cпонукало відпочиваючих ще раз поміркувати над темами,які є болючими для кожного з нас. Мужність, сила, витримка і незламний дух – саме це побачили діти на обличчях кожного з воїнів. Багато дітей завдяки цій зустрічі зрозуміли що таке війна і скільки поганого вона з собою несе.

DSC_0686

 

Розпочався захід виконанням гімну, який виконали діти, спільно з воїнами. Кожна презентована пісня супроводжувалася патріотичними гаслами, які звучали з вуст всіх учасників події. Також спеціально для воїнів відпочиваючі підготували яскраву танцювальну постановку, в якій патріотично одягнені дівчата принесли естетичне задоволення глядачам.

DSC_0632

DSC_0620

Також між виступами слово надавалося самим бійцям, які розказували за реалії перебування в АТО та обіцяли до останнього захищати та оберігати цілісність кордонів української держави.

DSC_0598

На завершення учасникам бойових дій були передані зворушливі дитячі листи і малюнки. В свою чергу хлопці залишили жовто-синій та червоно-чорний прапори, на яких діти написали свої побажання для всіх учасників АТО. Ці стяги, а також листи та малюнки воїни пообіцяли якнайшвидше передати свої побратимам на передовій.

DSC_0658

DSC_0676

Підсумовуючи, можна сказати, що захід торкнувся найтонкіших струн дитячих душ, про що свідчили щирі дитячі сльози та обійми.

DSC_0579

DSC_0696

Організувала цю зустріч долинський волонтер Світлана Герасимович