«Запобігти.Врятувати.Допомогти»

Щорічно впродовж літнього відпочинкового періоду в дитячих оздоровчих закладах області рятувальники  проводять тематичні заходи з питань безпеки життєдіяльності.

За участі працівників служби з надзвичайних ситуацій пройшла громадська акція «Запобігти.Врятувати.Допомогти» в лікувально-оздоровчому комплексі «Дружба» на Долинщині.

Традиційно захід розпочався зі знайомства з «Народною службою порятунку-101». Розпочав зустріч начальник Долинського райвідділу Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту  Андрій Микуляк, який розповів дітям наскільки важливим для безпечного життя є дотримання відповідних правил поведінки і до яких непоправних на­слідків
призводить нехтування ни­ми, навівши конкретні факти пожеж та надзвичайних ситуацій, які доводилося ліквідовувати рятувальникам.

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys

В ході проведення громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» рятувальники також ознайомили дітей з пожежною технікою, яка є на у них на озброєнні , спеціальним рятувальним обладнанням, яке використовується  під час ліквідації наслідків пожеж та різних надзвичайних ситуацій –  зокрема для порятунку на воді, в гірській місцевості, під час дорожньо-транспортних пригод – та продемонстрували дітям гасіння умовної пожежі. Великий ентузіазм викликав конкурс на швидкість одягання бо­йового одягу, бажаючих було дуже багато, отож, довелося його прово­ди­ти декілька разів. І йшлося вже навіть не про переможців і призи, а про справжні відчуття та враження дітей, які на мить відчули себе справжніми рятувальниками. Переможці конкурсу отримали від рятувальників пам’ятні тематичні листівки та календарики з  символікою служби «101».

DSC_0316

А на завершення акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» працівники служби з надзвичайних ситуацій провели конкурс малюнків з тематики безпеки жи­ттєдіяльності. Ді­ти творчо пі­дійшли до цієї актуальної теми і на­йваж­ли­вішим висновком конкурсу було твердження про те, що, тільки дотримуючись відповідних правил безпечної поведінки, людина може зробити своє життя  безпечним.

За словами методиста лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба» Віталія Дем’янчука, тут відпочи­вають діти з усіх областей України і проведення громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» стало хорошою традицією – це ще один важливий аспект виховної роботи, адже діти можуть наочно побачити нелегку роботу рятувальників, а також пригадати правила безпечного відпочинку під час літніх канікул.

Управління ДСНС в області