Шановні фанати «Дружби»!

Приїхавши літом в ’’Дружбу’’, як і в попередні роки Ви побачите нові здобутки і оновлення ЛОК. При головному вході і в’їзді Вас зустрічатиме гармонійно розташована композиція трьох фонтанів.

Всі бажаючі матимуть можливість розважитися на новому батуті Jambo (діаметр батута 4м88см), який буде встановлений на спортивній площадці комплексу.

На сходовій клітці до їдальні перила поміняні на ковані. Зал їдальні набув ще кращого вигляду. Проведено ремонт її технічних приміщень і складів та встановлено вентиляцію. Поміняні вікна на металопластикові у бібліотеці. Поряд з нею зроблений капітальний ремонт і облаштовано ще один міні зал. Кращого оновлення набули комп’ютерний та відео зали.

Найбільшим здобутком комплексу в минулому році є перекриття дахів всіх чотирьох спальних і міні спального корпусів металочерепицею (корпуса набули не тільки кращого зовнішнього вигляду, але дуже важливо, що на відміну від шиферу металочерепиця є екологічно чистим матеріалом). Також для всіх відпочиваючих придбано ще одні нові комплекти постільної білизни.

Покращать свою роботу і побутові кімнати. Адже окрім прання чи прасування одягу, сушінням волосся, сюди встановлено спеціальний прилад для масового сушіння взуття та одягу.

Також збільшиться кількість дзеркал у корпусах і розеток у холах та кімнатах вихователів (згідно інструкції, розробленої в Києві, розетки не можна встановлювати в кімнатах де живуть неповнолітні).

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys

Оновиться культмасова і спортивна робота. На Вас чекають нові конкурси, ігри, розваги тощо.

ЛОК ’’Дружба’’ не забуває за своїх відпочиваючих, і надалі просить Вас надсилати свої пропозиції, зауваження чи побажання на сайт ’’Дружби’’ (www.druzba.com.ua), і ВКонтакте (http://vk.com/lokdruzba), реальні з яких будуть враховані в подальшій роботі.

Просимо не створювати штучний ажіотаж на другу, третю і четверту зміни. Перша чи п’ята зміни абсолютно нічим не гірші. Цьому є докази дітей, які відпочивали минулих років. Зрозумійте, що ’’Дружбу’’ неможливо розтягти в кілька разів. На кожній зміні для дітей надаються однакові послуги і відпочинок. Також буває різною і погода, зокрема минулого літа вона на першій зміні була кращою ніж на інших змінах.

Графік змін (заїздів) та калькуляція путівки вже розміщені на нашому сайті.

До скорої зустрічі.

До літа залишилося… http://druzba.com.ua/vidlik-chasu-do-i-zminy/