Якісний відпочинок

З метою виконання доручення Президента України щодо забезпечення якісного та безпечного літнього відпочинку й оздоровлення дітей, районні керманичі разом з представниками контролюючих органів здійснили робочі перевірки лікувально-оздоровчих комплексів «Дружба» та «Перлина Карпат».

Саме таку незаплановану для керівництва лікувально-оздоровчого табору «Дружба» поїздку здійснили районні можновладці – голова районної державної адміністрації Сергій Плотніков та його заступник Михайло Данилюк. В ній взяли участь начальник служби цивільного захисту в районі Андрій Микуляк, начальник управління санепідемстанції Михайло Петрушка.

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys

DSC_0904

Місцевими керманичами був проведений комплексний огляд санаторної установи, висловлено ряд пропозицій про те, щоб і в зимовий період цей заклад мав певне застосування, а не простоював. Влада пообіцяла долучитися до вирішення цього питання й поклопотатися за сприяння обласної влади.

Заклад – один з найпотужніших на теренах Прикарпаття. Тут щороку оздоровлюється близько 1600 дітей. Він розрахований на 350 місць, хоча в гарячий сезон може помістити 400.

На базі табору є спортивний та читальний гуртки, проводяться тематичні заходи різних форматів.

Керівництво потурбувалося, щоб у хорошому стані перебували спальні корпуси. Лікувально-оздоровчий заклад включає в себе й медичну частину, де надаються спеціальні вправи й лікувально-оздоровлюючий режим.

Цьогоріч новинкою стало відкриття стаціонарного басейну.

Не могли не поцікавитись представники влади одним з важливих питань закладу – харчуванням. Побувавши на кухні, вони перевірили якість продукції, відповідні сертифікати й асортимент товарів, що сюди постачають.

За результатами діяльності ЛОК «Дружба» почесно посідає перше місце в області, тут за кожну ланку відповідає певний спеціаліст і тому відвідини та контрольний огляд виправдали очікуваний результат.

На черзі наступний заклад санаторного типу «Перлина Карпат», що знаходиться у Вигодівці Витвицької сільської ради. Тут наразі перебував третій заїзд діток. Рейдова група з головою районної державної адміністрації Сергієм Плотніковим та начальником сектору цивільного захисту РВ УДСНС Володимиром Пилипівим, начальником санітарно-епідеміологічної служби Михайлом Петрушкою здійснило комплексне обстеження установи.

Цей заклад, за всіма позиціями скромніший за можливості «Дружби», приймає в свою дружню оселю біля 100 дітей. Переважно тут відпочивальники з Яремче, Надвірної, Болехова та Долини. На базі санаторію теж розташований медичний корпус, де проводять різні медичні процедури, спеціальні вправи, є масажні кабінети.

Харчування в «Перлині Карпат» збалансоване та хороше, за цим ведеться особливий контроль.

На базі санаторного закладу є власний сад, який дарує смачні плоди, проте, щоб все виглядало належним чином, потрібно прикласти рук та зусиль.

За результатами перевірки керівництво санаторного закладу має похвалу за те, що зберегло у скрутні часи такий важливий та вкрай потрібний санаторій. Проте потрібно бажання та підтримка, щоб все відповідало найвищим нормам, і за всім цим стоїть, безумовно, людський фактор.

І, безсумнівно, завдання районної влади – сприяти тому, щоб ці дитячі лікувально-оздоровчі комплекси залишались дієздатними й розширювали свої базові можливості для відпочинку й оздоровлення школярів.

Надія БАЛАГУРАК, “Свіча”