Встановлено новий рекорд України

11 липня о 13:00 годині на центральній сцені Долинського міського парку відбулася патріотична акція зі встановлення нового рекорду України – викладення на національному Прапорі найбільшого Герба України зі свіжого кропу. У встановленні рекорду брали участь діти нашого комлплексу.

DSC_0712

Захід розпочався парадом Долинського муніципального духового оркестру та мажореток під керівництвом Ярослава Скаб’яка центральними вулицями міста. Дійство у парку благословив о. Ярослав Савка. «Тризуб – це Бог, Україна і ми» – зазначив він у своєму виступі, а відтак запросив усіх присутніх до спільної молитви. Єдинство, і згуртованість, а ще – спільна молитва дозволять врятувати Україну від хаосу і неспокою, які приніс на наші землі захланний північний сусід.

DSC_0744

Рекорд фіксувався представниками Національного реєстру книги рекордів України.

DSC_0737

До речі, на викладення тризубу пішло понад 100 кілограм кропу. Багато глядачів принесли з собою оберемки квітучого кропу … «Не з порожніми руками таку подію відвідувати» – зазначила одна долинянка. Представники Книги рекордів України взяли декілька пучків кропу з собою, решту піде на приготування борщових наборів для наших воїнів.

 DSC_0775

Завершився патріотичний захід благодійним концертом під гаслом «Збережи життя солдату».

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys