Відпочинок у «Дружбі» задовольняє і дітей, і батьків

Завершилися вже два заї­зди у лікувально-оздоровчому комплексі «Дружба», що не­подалік Долини, в якому відпочили 124 дитини праці­вників ТОВ «Карпатнафтохім» і ПрАТ«ЛУКОР».

DSC_0161

Треба сказати, що наш на­фтохімічний комплекс співпра­цює з «Дружбою» вже упро­довж десяти років і за цей час жодних непорозумінь не вини­кало. Нафтохіміки задоволені організацією відпочинку в та­борі, де оздоровлюються їхні чада.

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys

Це саме можна сказати й про цьогорічний відпочинок. У школярів, які вже побували в таборі цього літа, залиши­лись про нього лише приємні спогади. Зрештою, інакше не може бути.

– Попри те, що в «Дружбі» діти активно відпочивають, адже для них проводяться різні роз­важальні заходи, екскурсії, – го­ворить голова профкому уп­равління підприємства Лариса Феш, – вони ще мають змогу оздоровитися, пройти відповід­но до рекомендацій лікаря різні фізпроцедури. Також тут орган­ізоване п’ятиразове калорійне харчування. Погодьтеся, що сьогодні не кожна дитина вдо­ма може ситно поїсти, вживаю­чи необхідну кількість м’яса та інших продуктів.

А ще особливістю цього відпочинкового сезону в «Дружбі», як я вже неоднора­зово зазначала, є басейн з підігрівом та фільтрацією води, в якому діти залюбки плавають. З цього приводу їхні батьки навіть жартували, що були б не проти, якби й для них підприєм­ство організувало такий при­ємний оздоровчий відпочинок з сауною і басейном.

Оскільки нафтохіміки знають, що в «Дружбі» їхнім дітям доб­ре, тому й не дивно, що активно звертаються в профком підприє­мства для отримання путівок. У третьому заїзді, який розпоч­неться з 7 липня й триватиме до 24 липня, відпочиватимуть 69 дівчаток та хлоп’ят, батьки яких працюють в «Карпатнафтохімі» і «ЛУКОРі». Загалом цього літнього сезону в ЛОК «Друж­ба» оздоровляться майже 300 школярів. Останній заїзд трива­тиме з 14 до 31 серпня.