Відомі спортсмени в Дружбі!

Сьогодні в ЛОК «Дружба» було справжнє спортивне свято. До нас завітали українські спортсмени які брали участь в олімпійських іграх. Гостями даного свята були такі олімпійці як:

Віктор Поляков- український боксер професіонал, учасник олімпійських ігор 2004 року у напівсередній категорії,

Сервін Сулейманов – п’ятиразовий чемпіон України, переможець кубка Європи, чемпіон світу серед юніорів.

Ірина Шепетюк – український спортсмен з спринту, який спеціалізується на 100м, учасниця 28(Афіни) та 19(Пекін) Літніх Олімпійських ігор.

Тетяна Ляхович – майстер спорту з легкої атлетики (метання спису), учасниця трьох олімпійських ігор: в Сіднеї, Афінах та Пекіні.

Також на цьому святі був присутній його головний організатор, голова відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області, заслужений тренер з боксу, та заслужений працівник фізичної культури та спорту України Карабін Мирослав.

Відкриття спортивного свята почалося з олімпійської аеробіки яку проводили самі олімпійці. Другою частиною був виступ олімпійців та інших гостей свята, після якого наші відпочиваючі здобули призи у вигляді олімпійської символіки від наших гостей. В ході цього заходу діти здобули невід’ємну частину нових та цікавих знань про спорт та олімпійські ігри.