Свято танцю та стилю – Fashion day Druzba

В ЛОК “Дружба” вже остання, п’ята зміна, хоча дітей, порівнюючи з іншими змінами цього літа, було менше, проте 5 зміна показала нам справжній підсумок танцювальної традиції в таборі, тобто захід Fashion day Druzba, який вразив яскравістю приготованих костюмів, вмілістю виконавців танцю, польотом думки вихователів.

Хоч всі танцювальні композиції готувалися всього три дня, але наші діти змогли показати свої танцювальні таланти в повній мірі, завдяки нашим методистам, вихователям, які займалися з ними кожен день придумували танці і костюми, спонукали до вмілого виконання всіх танцювальних па.

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys

На нашому святі побували кореспонденти з газет “Добра справа” та “Свіча”, пропонуємо вам почитати що пишуть вони про цей захід:

У СТИЛІ FASHION

Надія БАЛАГУРАК, «Свіча».

Чи доводилось Вам бачити та чути, як проводять своє дозвілля діти в таборах? Якщо так, то Ви мене зрозумієте, якщо ж протилежний випадок, спробую коротко передати це феєричне дійство. В поле зору впав дитячий лікувально-оздоровчий табір «Дружба», про який вже велася мова не раз на сторінках нашого часопису. Щоб перейти ближче до діла, прямуємо на масовий захід під назвою «Fashion day Дружба».

DSC_0353

Неділя, 18 серпня, у «Дружбі» остання, п’ята, зміна, вона як черговий підсумок підготовки до традиційних заходів, якими тут насправді живуть та черпають наснагу наші брати та сестри молодші.

До входу в табір гостей як завжди радо зустрічає директор установи Михайло Гродзіцький. На цей захід приїхали представники з області — заступник директора департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної держав­ної адміністрації Володимир Дутчак, директор Івано-Франківського облас­ного молодіжного центру праці Леся Аронець, начальник відділу освіти, науки, молоді та спорту районної державної адміністрації Роман Креховецький.

До слова, Леся Аронець була в складі журі, до якого входили заступник директора ЛОК «Дружба» з виховної роботи Андрій Шиян та провідний методист Оксана Вишневська.

У формат заходу були включені такі номінації: «Весілля навпаки», «Балетний стиль», «Національний одяг», «Стиляги»,«Хеллоувін» та «Виховательська».

На сцену один за одним піднімались учасники заходу. Вони активно демонстрували свої оздоблені наряди та задумані, образно кажучи, виходи. Як дівчата, так і хлопці хутко входили в поставлений образ, щоб приємно вразити присутніх та проявити свої природні задатки. Танцювальні композиції наче слайди на екрані швидко замінювались наступними, а в залі не стихали оплески в адресу талановитих учасників. Тут не було конкурентів, бо у стінах «Дружби» таке поняття просто губить сенс. Усі команди підтримували одна одну та щиро вболівали за колег.

Посеред заходу вихователі проводили цікаві розважальні хвилини та додавали ще більшої енергії, яка просто вирувала цією актовою залою.

І хоча, кажуть подекуди, що остання зміна не цікава, спробую розвіяти цей стереотип. Цікава, навіть більше, адже вона в порівнянні з іншими вражає неординарністю, бо те, що було з попередніх змін можна зробити по-своєму, незабутнім форматом, постановкой); новою альтернативною ідеєю. Зізнаюсь, діток було менше, але вони настільки щиро тулились один до одного й разом вболівали за друзів, що все дійство знаменувало собою одну велику щасливу родину.

Кожна команда отримала грамоти за кращий танець, дефіле, мейк-ап, костюм, цілісність та оригінальність образу.

Серед старших Гран-прі отримала І група з номінацією «Національний одяг», а молодші здобули перемогу в номінації «Весілля навпаки» (IV група).

До початку нового навчального року залишилось зовсім мало, коридорами «Дружби» не лунатимуть голосні пісні та дзвінкий сміх дітвори. Одного холодного осіннього дня пам’ять кожного з них зігріє спомин про тепле й веселе літо, що лягло незабутнім автографом на юні та добрі серця.

День моди в «Дружбі»

газета “Добра справа”

В місці, де насамперед враховуються побажання дітей, в місці де сонце світить яскравіше день за днем, де безліч щирих посмішок та панує мирна атмосфера, відбулось чарівне дійство, знову ж таки, враховуючи побажання дітей.

Мова йде про лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба». 18 серпня в приміщенні актового залу комплексу ми мали змогу поспостерігати за програмою «Fashion Day». Програма складалась із кількох різних номінацій, а участь приймали відпочиваючі в таборі діти. В супроводі веселого ведучого та гамірних оплесків один за одним на сцену виходили команди – учасники: модні стиляги, вишукані україночки та юнаки – українці, нестандартні молодята, тендітні балерини зі своїми партнерами, страхітливі монстри та перевертні. Після запальних танців всі крокували модним подіумом та демонстрували свої наряди. Всі ввійшли у свої чудові образи. Таланту дітям не займати. На свято «Дружби» завітали гості з Івано – Франківська: перший заступник начальника департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Володимир Дутчак та директор Івано-Франківського обласного молодіжного центру праці Леся Аронець. Пан Володимир зазначив, що в нових соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича є окремо виділено блок питань, що стосуються всебічного розвитку кожної дитини. У сучасних умовах особливого значення набуває підтримка обдарованих дітей, тому Віктором Януковичем 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості. Вони відвідали вже не один лікувально – оздоровчий комплекс і от сьогодні завітали у «Дружбу». Ми знаємо, що в даному закладі дуже шанобливо відносяться і до дітей і всі виховні й відпочинкові процеси відбуваються тут на вищому рівні. Але пані і Леся тут вперше, тому із вищезгаданими фактами ознайомили її ми, та заперечень не було.

На перше місце Леся Лазарівна кладе активний відпочинок та головним у подібних «Дружбі» закладах вважає насичену програму і увагу, приділену дітям, та, безумовно, дотримання техніки безпеки й правильне харчування. Гостя поділилась своїми планами й побажаннями: «Хочеться, щоб в Івано-Франківській області ініціювали круглорічні лікувально – оздоровчі заклади, щоб діти мали можливість не тільки в літній період, а й зимою активно відпочити та оздоровлюватись».