Стронгмен Назар Павлів в ЛОК “Дружба”

До нашого оздоровчого комлексу завітав Назар Павлів – багаторазовий рекордсмен України.Силач розповів, що треба робити, аби рости здоровими та активними.

Зустріч з гостями припала до душі малечі – діти не приховували радощів та здивування від демонстрації сили Назара Павліва.

Усі присутні діти були в захваті від побаченого, адже богатир наочно демонстрував свої силові вміння: згинав цвяхи, арматуру, надував грілку та сідав на шпагат. Проте не одними демонстраціями рекордсмен зацікавлював молоде покоління, а пропонував дітворі також взяти участь в цікавих конкурсах. Хлопці на швидкість надували кульки, поки ті не луснуть, а дівчата повинні були найдовше прострибати на скакалці.

Назар Павлів наголошує, що досягнення будь-яких результатів вимагає зусиль та цілеспрямованості, особливо це стосується спорту.

“У спорті важливі регулярні та сумлінні тренування. Проте не одними силовими тренуваннями досягається результат. Спорт – це комплекс фізичних зусиль та здорового способу життя. Тільки разом ці дві складові дадуть очікуваний ефект”, – пояснив спортсмен.

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys