Шановні фанати «Дружби»!

До початку літа залишилося трохи більше місяця.

Відвідуючи офіційну сторінку «Дружби» ВКонтакте і спілкуючись по телефону з представниками підприємств і організацій, адміністрація комплексу в черговий раз бачить і чує ту ж саму «штучну» проблему: більшість з вас чомусь знову хоче їхати на другу, третю чи четверту зміни. Минуле літо показало, що погода була більш літньою в червні, а не в липні чи серпні. Всі відпочиваючі жили в спальних кімнатах по четверо – п’ятеро, а не по шестеро. Чи не краще приїхати в «Дружбу» відразу після важкого навчального року?… Кому необхідна буде довідка про проходження практики, адміністрація ЛОК її видасть.

Вартість однієї путівки: 18 днів х 227,50 грн. = 4095,00 грн.(а не «п’ять штук» як дехто пише ВКонтакте). Більшість підприємств і організацій підтвердили подальшу співпрацю з ЛОК «Дружба» і на це літо. Тобто батьки будуть оплачувати всього 10 – 20 % вартості путівки (тобто 400 – 800 грн.).

Знову нагадуємо, що ціна путівки цього року в день зросла всього на 25%, хоча ціни на товари і послуги за рік збільшилися набагато більше.

Ціна загальної вартості путівки збільшилась всього на 273,00 грн., щоправда кількість днів зміни зменшилось на 3 дні і фонд соціального страхування не буде компенсовувати четверту частину вартості путівки.

ЛОК «Дружба» працює на орендній основі (тобто на самофінансуванні), не маючи жодної допомоги та пільг від держави, при тому сплачуючи всі податки на загальних підставах (прибутковий податок, пенсійний фонд, військовий податок, податок на прибуток – 784 294 грн. за 2014 рік) і орендну плату НГВУ «Долинанафтогаз» (140 884 грн. в рік). Особливо значну частину коштів комплекс оплачує за електроенергію (1 кВт електроенергії становить аж 1,60 грн.). На придбання малоцінних товарів, основних засобів, ремонтні роботи в 2014 році витрачено 2 452 465,00 самостійно зароблених коштів. На зарплату працівникам (на руки) в тому ж році видано 1 003 936,00 грн.

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys

До скорої зустрічі!