Шановні фанати «Дружби»!

До початку літа залишилося…(Перша зміна).

Як і минулих років у нашому комплексі на вас чекають здобутки та оновлення.

В кожному спальному корпусі, медичному корпусі і при виході з їдальні, перила на сходах, які ведуть на другий поверх поміняно на ковані.

Для зручності дітей кожна спальна кімната обладнана спеціальними розетками для зарядки мобільних гаджетів.

У другому спальному корпусі всі ліжка, тумбочки та шафи поміняно на нові.

Придбано нові комплекти постільної білизни для всіх відпочиваючих.

Проведено реконструкцію всіх сходів, які ведуть до корпусів. Підпираючі стінки на території обкладено декоративним каменем.

Футбольне поле облаштоване штучним покриттям. На площадці для великого тенісу встановлено піднавіс. Планується провести реконструкцію баскетбольної площадки (штучне резинове покриття).

Комп’ютерна зала буде знаходитися разом з бібліотекою і кімнатою дитячої творчості. Поруч з ними буде відкрито відео зала. На місці колишньої відео зали буде знаходитися телевізійна зала.

Звичайно оновиться культмасова і спортивна програми.

Спілкуючись з представниками підприємств і організацій, адміністрація комплексу в черговий раз бачить і чує ту ж саму «штучну» проблему: більшість з вас чомусь знову хоче їхати на другу, третю чи четверту зміни. Минулі два літа показали, що погода була в червні кращою, ніж в липні чи серпні, а програма – приблизно однакова на кожній зміні. Всі відпочиваючі, на першій зміні, жили в спальних кімнатах по четверо – п’ятеро, а не по шестеро. Чи не краще приїхати в «Дружбу» відразу після напруженого навчального року?

Більшість підприємств і організацій підтвердили подальшу співпрацю з ЛОК «Дружба» і на це літо.

Вартість однієї путівки: 18 днів х 508.00грн. = 9144.00 грн. Тобто батьки будуть оплачувати всього 10 або 30 % вартості путівки (тобто 914 або 2743 грн.). Враховуючи зростання цін на більшість товарів та послуг, ціна путівки цього року зросла на 25%. Зарплату працівникам ЛОК підвищено також на 25%. Наша ціна путівки не є найвищою, як в області, так і по Україні, хоча ми, згідно атестації, займаємо перше місце на Івано-Франківщині та одне з призових місць в Україні, а також нам присвоєно вищу категорію.