Шановні фанати «Дружби»!

yake-bude-lito-2017-v-Ukraini-3

До початку літа залишилося…(http://druzba.com.ua/vidlik-chasu-do-i-zminy/).

Як і минулих років у нашому комплексі на вас чекають здобутки та оновлення.

Ще більш кращою стане робота медичного корпусу. Зроблено капітальний ремонт масажного кабінету. Відкриється кімната де встановлені ванни з морською сіллю і хвоєю. Також в медичному корпусі встановлена вентиляція, замінені всі вікна та двері на металопластикові.

Зроблений капітальний ремонт кімнати аромотерапії, яка облаштована ще більшою кількістю м’яких меблів.

Зроблено капітальний ремонт бібліотеки.

В третьому корпусі всі меблі поміняно на нові. Придбано 500 нових комплектів білизни, 100 матраців і 100 під матрацників.

Ззаду площадки для вогнища відкрито озеро з рибою, біля якого можна буде відпочивати, а для любителів рибалки будуть проводитися спеціальні заходи.

Огорожа “Дружби” тепер повністю замінена на сучасну декоративну бетонну.

Також було куплено сучасний відео проектор з функцією 3d.

Звичайно оновиться культмасова і спортивна програми.

Відвідуючи офіційну сторінку «Дружби» ВКонтакте і спілкуючись по телефону з представниками підприємств і організацій, адміністрація комплексу в черговий раз бачить і чує ту ж саму «штучну» проблему: більшість з вас чомусь знову хоче їхати на другу, третю чи четверту зміни. Минулі два літа показали, що погода була в червні кращою, ніж в липні чи серпні, а програма – приблизно однакова на кожній зміні. Всі відпочиваючі, на першій зміні, жили в спальних кімнатах по четверо – п’ятеро, а не по шестеро. Чи не краще приїхати в «Дружбу» відразу після важкого навчального року?… Кому необхідна буде довідка для школи про проходження практики, адміністрація ЛОК її видасть.

Вартість однієї путівки: 18 днів х 325.00 грн. = 5850.00 грн. Більшість підприємств і організацій підтвердили подальшу співпрацю з ЛОК «Дружба» і на це літо. Тобто батьки будуть оплачувати всього 10 або 30 % вартості путівки (тобто 585 або 1755 грн.). Ціна путівки цього року зросла всього на 20%, хоча ціни на товари, послуги і особливо зарплата за рік значно збільшилися. Калькуляція вартості путівки і графік заїздів (змін) розміщені на нашому сайті. Наша ціна путівки не є найвищою як в області так і по Україні, хоча ми, згідно атестації, займаємо перше місце в області і одне з призових місць в Україні і нам присвоєно вищу категорію.

ЛОК «Дружба» працює на орендній основі (тобто на самофінансуванні), не маючи жодної допомоги та пільг як від  держави так і від місцевої влади, при тому сплачуючи всі податки на загальних підставах. За минулий 2016 рік податок на прибуток становив – 55 000 грн. На зарплату і на її податки виділено 2 166 905,00 грн. Орендна плата НГВУ «Долинанафтогаз» – 233 475 грн. в рік. За електроенергію оплачено – 260 766грн. (1 кВт електроенергії становить понад 2,00 грн., як у промислових підприємств). На придбання малоцінних товарів, основних засобів, ремонтні роботи в 2016 році витрачено 2 565 752,00 самостійно зароблених коштів.

Звичайно, в Українських реаліях і в “Дружбі” є свої проблеми і труднощі, які багато в чому від нас не залежать і які не просто вирішити, але ми намагаємося це зробити (більш конкретніше це висвітлено на сайті в розділі “інформація”).

Чекаємо від батьків та дітей на пропозиції і побажання, реальні з яких завжди враховуються в нашій роботі. Пишіть на сайті: http://druzba.com.ua/vidhuky/ чи ВКонтакте: http://vk.com/lokdruzba

До скорої зустрічі!