Шановні фанати «Дружби»!

IMG_0207

До початку літа залишилося…(http://druzba.com.ua/vidlik-chasu-do-i-zminy/).

Як і минулих років у нашому комплексі на вас чекають здобутки та оновлення.

Всі корпуси перекриті металочерепицею (корпуси набули не тільки кращого зовнішнього вигляду, але дуже важливо, що, на відміну від шиферу, металочерепиця є екологічно чистим матеріалом). Покращився вигляд всіх балконів (вони накриті металопрофілем або металочерепицею). Також корпуси перефарбовані із сірих на рожево-білі. Зроблений капітальний ремонт першого поверху адміністративного корпусу.

Змінились в кращу сторону і санітарно – побутові умови. Тепер у кожній групі буде не по 2 чи 3 а по 4 ногомийки – душові. Дещо кращими стали кімнати вихователів.

За призначенням лікаря частина дітей буде зміцнювати своє здоров’я у спеціальній соляній печері (кімнаті).

Також групи будуть мати можливість відпочивати у ще одному затишному і тіньовому міні парку біль їдальні.

Дещо зміниться і оновиться і спортивно – культмасова програма. Відпочиваючі будуть мати можливість відвідати крім Івано-Франківського аквапарку, Калуського льодового палацу  і Скель Довбуша, також дельфінарій в місті Трускавець.

Для бажаючих дітей в “Дружбі” плануємо відкрити гурток з вдосконалення англійської мови за спеціальною програмою.

Відвідуючи офіційну сторінку «Дружби» ВКонтакте і спілкуючись по телефону з представниками підприємств і організацій, адміністрація комплексу в черговий раз бачить і чує ту ж саму «штучну» проблему: більшість з вас чомусь знову хоче їхати на другу, третю чи четверту зміни. Минулі літа показали, що погода і програма відпочинку були в червні не гіршими, ніж в липні чи серпні. Всі відпочиваючі жили в спальних кімнатах по четверо – п’ятеро, а не по шестеро. Чи не краще приїхати в «Дружбу» відразу після важкого навчального року?… Кому необхідна буде довідка про проходження практики, адміністрація ЛОК її видасть.

Вартість однієї путівки: 18 днів х 273.00 грн. = 4914.00 грн. Більшість підприємств і організацій підтвердили подальшу співпрацю з ЛОК «Дружба» і на це літо. Тобто батьки будуть оплачувати всього 10 або 30 % вартості путівки (тобто 490 або 1500 грн.). Ціна путівки цього року зросла всього на 20%, хоча ціни на товари і послуги за рік значно збільшилися. Калькуляція вартості путівки і графік заїздів (змін) розміщені на нашому сайті.

ЛОК «Дружба» працює на орендній основі (тобто на самофінансуванні), не маючи жодної допомоги та пільг від  держави, при тому сплачуючи всі податки на загальних підставах. За минулий 2015 рік податок на прибуток становив – 65 000 грн. На зарплату і на її податки виділено 1 756 340,00 грн. Орендна плата НГВУ «Долинанафтогаз» – 165 443 грн. в рік(з вересня, минулого року вона збільшилась на 50%). За електроенергію оплачено – 184 536,00 грн. (1 кВт електроенергії становить аж 2,00 грн., як у промислових підприємств). На придбання малоцінних товарів, основних засобів, ремонтні роботи в 2015 році витрачено 2 737 311,00 самостійно зароблених коштів.

Чекаємо від батьків та дітей на пропозиції і побажання, реальні з яких завжди враховуються в нашій роботі. Пишіть на сайті: http://druzba.com.ua/vidhuky/ чи ВКонтакте: http://vk.com/lokdruzba

До скорої зустрічі!