“Олімпійське літо” крокує Прикарпаттям

18 липня 2013 року у мальовничому селі Новоселиця, Долинського району на спортивному майданчику  лікувально-оздоровчого комплексу «Дружба» Івано-Франківським обласним  та Долинським районним центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено спортивно-оздоровчі змагання в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо».

Учасників та глядачів спортивного свята привітали директор табору Гродзіцький М.В. та заступник директора Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Панасюк Г.Б.

Cheap NIKE NFL Jerseys and Wholesale nfl Jerseys or Wholesale NFL jerseys
wholesale Jerseys China Cheap NFL jerseys Wholesale jerseys

DSC_0281

У змаганнях приймали участь діти 5-11 класів – загалом близько 100 юних спортсменів з різних куточків області та України.

Спортивна програма складалася зі змагань з міні-футболу, піонерболу, піонербаскету та спортивних естафет.

DSC_0393

У спортивних естафетах перемогу здобули: І місце – команда ІV загону,  ІІ місце – команда VІ загону,  ІІІ місце – команда V загону. Свої вміння гри у футбол демонстрували хлопці старших загонів, де турнірна таблиця мала наступний вигляд: 1 місце – команда «Спортсмени», 2 місце – команда «The best», 3 місце – команда «Лідери». Турнір з піонерболу проходив серед жіночих команд, дівчата вибороли такі місця: 1 місце – ІІІ загін, 2 місце – IV загін, 3 місце – ІІ загін. Піонербаскет закінчився з результатами: 1 місце – VI група, 2 місце – V група, 3 місце – ІV група.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».