ЛОК «Дружба» проводить підсумки літа 2018 року

Завершилися літні канікули і відповідно літній відпочинок школярів.

Підводить свої підсумки і лікувально оздоровчий комплекс (ЛОК»Дружба») – один з небагатьох стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розташованих на Івано-Франківщині і на Долинщині зокрема, якому присвоєно вищу категорію і який займає 1 місце у нашій області серед аналогічних закладів.

«Дружба», як і минулих років, має чим пишатися : тут оздоровилися 1784 дитини з Івано-Франківської, Львівської, Харкова, Києва та інших місць. Порівнюючи з іншими дитячими закладами це найбільша кількість відпочиваючих. Комплекс літом працював 5 змін, а не 3 чи 4, як інші.

На відпочинок в «Дружбу» з великим задоволенням із року в рік приїжджають  понад 70% тих самих дітей та заохочують сюди свої друзів. Тут постійно щось оновлюється, змінюється, щоб їм знову хотілося повернутися сюди.

ЛОК «Дружба» пишається великою базою нових та оновлених культмасових, спортивних та патріотичних заходів для дітей, які дають  можливість кожній бажаючій дитині розкрити свій творчий та спортивний потенціал.

Перед дітьми виступали: український казкар Сашко Лірник, фіналіст шоу «Україна має талант», український богатир –Назар Павлів, відомий ансамбль пісні та танцю  «Гуцулія»,  гурт священиків Долинщини «Кайрос», дитячі танцювальні колективи Долини. Концертно-духовні програми проводив о.В.Левицький.

Діти мали можливість відвідати Івано-франківський аквапарк, Калуську льодову арену, Трускавецький дельфінарій і Центр спадщини Вигодської вузькоколійки.

На кожній  зміні  в «Дружбі» проводився День самоврядування, де у ролі педагогічних працівників виступали старшокласники.

Свої пропозиції, побажання та зауваження діти та дорослі мають можливість анонімно чи відкрито повідомляти адміністрації, реальна частина, яких враховується в подальшій роботі.

Цього літа для дітей, враховуючи велику популярність, було придбано другий каркасний батут. Спортивний зал поповнився новими  боксерською грушею та біговою доріжкою. Для ігрового залу придбано настільний міні-більярд

В кожному спальному корпусі поміняно столи у холах, придбано м’які меблі ,коврові доріжки і встановлено додаткові розетки.  Закуплено покривала і ковдри.

На території «Дружби» поміняно всі перила на ковані. Перебудовано підпираючу стіну біля великої площадки,  проведено реконструкцію більшості сходів, які ведуть до корпусів.

Вжито ще більше заходів для протипожежної безпеки.

ЛОК «Дружба» вже 11 років працює на орендній основі (тобто на самофінансуванні), не маючи жодної допомоги та пільг від держави чи місцевої влади, при тому сплачуючи всі податки на загальних підставах, водопостачання і електроенергію по тарифах промислових підприємств та оренду НГВУ «Долинанафтагаз».

Поширену інформацію про ЛОК можна знайти  на офіційному сайті druzba.com.ua.

Адміністрація комплексу в першу чергу дякує тим працівникам, які за рахунок літніх канікул чи відпусток роблять все, щоб у “Дружбі” завжди лунали дзвінкі голоси задоволених дітей і вони знову сюди приїжджали: Тимчуку Б.Р., Шияну А.І., Дем’янчуку В.М., Чмілю А.М., Бунчаку Р.І., Дикуну А.М., Новікову О.М., Куціль Н. Б., Веклин С.Р., Пецоляку Л.Б. та іншим.

Попри труднощі та невирішені у верхах проблемні питання, ЛОК «Дружба» успішно працює.  Не просто працює, а й розвивається, набуває доброї слави та, маючи добрих господарів, реалізовує всі нові, здавалося б нереальні в нинішній час плани, та запрошує дітей до себе наступного літа.