Гості з Луганщини в ЛОК «Дружба»

Протягом семи днів у лікувально – оздоровчому комплексі (ЛОК) «Дружба» відпочивала група дітей і дорослих з Луганської області (більша частина з них раніше жила в м. Луганську, але через відомі трагічні події, весною 2014 року змушені були покинути свої домівки і переїхати в райони не окуповані російськими військами і їхніми найманцями).

MpM7vWV3k_g

Не зважаючи на складні погодні умови (сильний мороз, сніг, вітер), всі дні були насичені різноманітними екскурсіями та заходами. Луганчани відвідали Долинський краєзнавчий музей. Там для них також був проведений майстер-клас з виготовлення подарункового різдвяного ангела. У церкві Серця Ісуса і Марії о. Вітольд Левицький підготував різдвяну програму. Дітей пригостили кутею, узваром та іншими стравами Святої вечері.

LEUeoiCjBlk

У перший день Різдва відпочивальники відвідали жіночий і чоловічий Гошівські монастирі. Тут для них монахи провели екскурсії. Перед гостями з Луганщини виступили дитячі вертепи села Гошів.

WjyXtK41X_A

Луганчани також побували на екскурсіях у Вишкові, у Карпатському трамваї, у Вигодському музеї лісового господарства. Для дітей та дорослих були проведені також екскурсії по Долині та Івано – Франківську.

YZLVp5UJ2q4

У «Дружбі» відпочиваючі колядували, для них були проведені різні цікаві розважальні заходи та дискотеки. Кожного вечора приїжджі мали можливість підтримувати зв’язок зі своїми рідними за допомогою Wi Fi.

doIhxpbIAVM

Гості зі сходу України подякували всім, хто їх приймав за щедрість, щирість та доброту. Вони планують приїхати в ЛОК «Дружба» літом 2017 року.