Перше поповнення у “Дружбі”

У комплексі цього року вже перше поповнення. Декілька днів назад овечка народила своє дитинча. Вже за кілька хвилин маля здійнялося на ноги та робило свої перші кроки навколо мами. Нині овечка та її невгамовне, бешкетливе маля почуваються добре і з нетерпінням чекають зустрічі діток, які приїдуть на відпочинок в літку.

Читати далі

З Новим Роком та Різдвом Христовим, шановні фанати «Дружби»!

Закінчився черговий 2018 рік. Через п’ять місяців закінчиться навчальний рік, і знову надіємось з багатьма з вами зустрітися літом.

Як і минулих років у «Дружбі» на вас чекають здобутки та оновлення, про які ми розкажемо на початку квітня. Тоді ж повідомимо про графік заїздів (змін) та калькуляцію вартості путівки на літо 2019 року.

Не забувайте відвідувати наш сайт. Також з Нового року відкивається офіційна сторінка “Дружби” у Facebook, до якої можна долучатися, …

Читати далі

ЛОК «Дружба» проводить підсумки літа 2018 року

Завершилися літні канікули і відповідно літній відпочинок школярів.

Підводить свої підсумки і лікувально оздоровчий комплекс (ЛОК»Дружба») – один з небагатьох стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розташованих на Івано-Франківщині і на Долинщині зокрема, якому присвоєно вищу категорію і який займає 1 місце у нашій області серед аналогічних закладів.

«Дружба», як і минулих років, має чим пишатися : тут оздоровилися 1784 дитини з Івано-Франківської, Львівської, Харкова, Києва та інших місць. Порівнюючи з іншими …

Читати далі
Сторінка 1 з 4412345...102030...Остання »