Шановні фанати «Дружби»!

0_7891f_7b383bed_orig

До початку літа залишилося…(Перша зміна).

Як і минулих років у нашому комплексі на вас чекають здобутки та оновлення.

В кожному спальному корпусі поміняно столи у холах, придбано м’які меблі ,коврові доріжки і встановлено додаткові розетки.  Закуплено покривала і ковдри.

На території «Дружби» поміняно всі перила на ковані. Перебудовано підпираючу стіну біля великої площадки,  проведено реконструкцію більшості сходів, які ведуть до корпусів.

Планується до літа купити ще один батут та настільний міні-більярд…

Вжито ще більше заходів …

Читати далі

З Новим Роком та Різдвом Христовим, шановні фанати «Дружби»!

00001

Закінчився черговий 2017 рік. Через п’ять місяців закінчиться навчальний рік, і знову надіємось з багатьма з вами зустрітися літом.

Як і минулих років у «Дружбі» на вас чекають здобутки та оновлення, про які ми розкажемо на початку квітня. Тоді ж повідомимо про графік заїздів (змін) та калькуляцію вартості путівки на літо 2018 року.

Не забувайте відвідувати наш сайт.

З Новим Роком та Різдвом Христовим! До нових зустрічей.

Читати далі

ЛОК «Дружба» проводить підсумки літа 2017 року

DSC_0163

Завершилися літні канікули і відповідно літній відпочинок школярів.

Підводить свої підсумки і лікувально оздоровчий комплекс (ЛОК»Дружба») – один з небагатьох стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розташованих на Івано-Франківщині і на Долинщині зокрема, якому присвоєно вищу категорію і який займає 1 місце у нашій області серед аналогічних закладів.

«Дружба», як і минулих років, має чим пишатися : тут оздоровилося 1931 дитина з Івано-Франківської, Львівської, Харківської областей і міста Києва. Порівнюючи з іншими …

Читати далі
Сторінка 1 з 3412345...102030...Остання »