ЛОК «Дружба» проводить підсумки літа 2017 року

Завершилися літні канікули і відповідно літній відпочинок школярів.

Підводить свої підсумки і лікувально оздоровчий комплекс (ЛОК»Дружба») – один з небагатьох стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розташованих на Івано-Франківщині і на Долинщині зокрема, якому присвоєно вищу категорію і який займає 1 місце у нашій області серед аналогічних закладів.

«Дружба», як і минулих років, має чим пишатися : тут оздоровилося 1931 дитина з Івано-Франківської, Львівської, Харківської областей і міста Києва. Порівнюючи з іншими дитячими закладами це найбільша кількість відпочиваючих. Комплекс літом працював 5 змін, а не 3 чи 4, як інші.

На відпочинок в «Дружбу» з великим задоволенням із року в рік приїжджають  понад 70% тих самих дітей та заохочують сюди свої друзів. Тут постійно щось оновлюється, змінюється, щоб їм знову хотілося повернутися сюди.

ЛОК «Дружба» пишається великою базою нових та оновлених культмасових, спортивних та патріотичних заходів для дітей, які дають  можливість кожній бажаючій дитині розкрити свій творчий та спортивний потенціал.

Перед дітьми виступали: фіналіст шоу «Україна має талант», український богатир –Назар Павлів, відомий ансамбль пісні та танцю  «Гуцулія»,  гурт священиків Долинщини «Кайрос». Концертно-духовні програми проводив о.В.Левицький. Незабутніми для дітей були зустрічі з воїнами АТО, де зокрема діти передавали їм зворушливі дитячі листи та малюнки, які бійці пообіцяли якнайшвидше передати своїм побратимам на передову.

Діти мали можливість відвідати івано-Франківський аквапарк, калуську льодову арену, стаціонарний зоопарк в селищі Меденичі, Скелі Довбуша і Центр спадщини Вигодської вузькоколійки.

На кожній  зміні  в «Дружбі» проводився День самоврядування, де у ролі педагогічних працівників виступали старшокласники.

Свої пропозиції, побажання та зауваження діти та дорослі мають можливість анонімно чи відкрито повідомляти адміністрації, реальна частина, яких враховується в подальшій роботі.

Цього року ЛОК продовжив покращувати свою матеріально-технічну базу, зокрема встановлено  систему вентиляції спортивного залу та кондиціонер та технологічне обладнання  в їдальні. Почав свою роботу другий відео зал з сучасним відео проектором з функцією 3D і великим екраном. Ще кращою стала робота медичного корпусу . Зроблено капітальний ремонт масажного кабінету. Відкрилась кімната, де встановлені гідромасажні ванни з морською сіллю та хвоєю також тут встановлена вентиляція , замінені всі вікна і двері на металопластикові. Зроблено капітальний ремонт кімнати аромотерапії, яка облаштована ще більшою кількістю м’яких меблів.  В одному з спальних корпусів поміняно всі меблі. Огорожа комплексу тепер повністю змінена на сучасну декоративну бетонну.

ЛОК «Дружба» вже 10 років працює на орендній основі (тобто на самофінансуванні), не маючи жодної допомоги та пільг від держави чи місцевої влади, при тому сплачуючи всі податки на загальних підставах, водопостачання і електроенергію по тарифах промислових підприємств та оренду НГВУ «Долинанафтагаз».

Поширену інформацію про ЛОК можна знайти  на офіційному сайті druzba.com.ua.

Адміністрація комплексу в першу чергу дякує тим працівникам, які за рахунок літніх канікул чи відпусток роблять все, щоб у “Дружбі” завжди лунали дзвінкі голоси задоволених дітей і вони знову сюди приїжджали: Тимчуку Б.Р., Шияну А.І., Дем’янчуку В.М., Чмілю А.М., Бунчаку Р.І., Дикуну А.М., Новікову О.М., Куціль Н. Б., Веклин С.Р. та іншим.

Попри труднощі та невирішені у верхах проблемні питання, дискредитацію непрофесійністю і зверхністю певних осіб від влади та державних установ та окремих журналістів, які, не розуміючи до кінця суті питань та не будучи поінформованими до кінця, спішили в інтернеті робити свої висновки, шукаючи сенсацій там, де їх не було ЛОК «Дружба» успішно працює.  Не просто працює, а й розвивається, набуває доброї слави та, маючи добрих господарів, реалізовує всі нові, здавалося б нереальні в нинішній час плани, та запрошує дітей до себе наступного літа.